Asystent / Asystentka ds. Finansowych

Firma VFM Real Estate – deweloper na rynku mieszkaniowym poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Wymiar czasu: Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w ramach zadań z obszaru finansów, księgowości, raportowania i controllingu
  • Aktualizowanie danych w bazach oraz zapewnienie ich poprawności
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentów korporacyjnych (uchwał, pełnomocnictw i innych)
  • Sporządzanie umów, dokumentów, formularzy
  • Sporządzanie zestawień, raportów i protokołów na potrzeby firmy
  • Ewidencja i archiwizacja dokumentów,
  • Udział w procesach wdrożeniowych nowych rozwiązań IT
  • Inne zadania wynikające z bieżących potrzeb firmy

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość Dokumentów Google lub pakietu Microsoft Office (oferujemy doszkolenie)
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Zaangażowania, dokładności oraz uczciwości
  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
  • Dyspozycyjności w godzinach 9 – 17 od poniedziałku do piątku
  • Mile widziany status studenta zaocznego

Co zyskasz pracując z nami:

  • Pełną wyzwań pracę w młodym i zaangażowanym zespole
  • Szkolenie wdrażające oraz wsparcie ze strony zespołu
  • Solidną dawkę wiedzy i udział w szkoleniach
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat) lub w innej preferowanej formie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych – dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz system kafeteryjny
  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy (biuro przy Dworcu Zachodnim)

Chcesz zdobyć interesujące doświadczenie zawodowe w dynamicznie rozwijającej się firmie deweloperskiej? Aplikuj i dołącz do zespołu finansowego VFM.

Dowiedz się więcej o naszej firmie:

www.vfm.pl

www.facebokok.pl/vfmre

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim wraz z określeniem swojej dyspozycyjności. To może być Twój pierwszy krok do kariery w naszej firmie 🙂

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do treści CV prosimy o załączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w zakresie wykraczającym poza dane określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, przekazanych przeze mnie dobrowolnie do VFM spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-305), Al. Jerozolimskie 142B, jako administratora danych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka ds. Finansowych i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: rodo.vfm.pl. Mam świadomość, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.”

 -lub-

W przypadku gdy chciałby/-aby Pan/Pani, abyśmy przechowywali Pana/Pani dane do przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

 “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VFM  spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-305), Al. Jerozolimskie 142B (dalej „Administrator”), w celu ich wykorzystania w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora w okresie najbliższych 2 lat. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą oraz że zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: rodo.vfm.pl. Mam świadomość, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.”

Klauzula informacyjna dla kandydata:

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest VFM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą pod adresem: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa, (dalej: Administrator). Ponadto, informujemy, że: Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy w zw. z art. 88 RODO i wyrażonej przez Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), w celu: *przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko: Asystent / Asystentka ds. Finansowych, *przyszłych rekrutacji (w przypadku wyrażenia przez Państwa stosownej zgody). Państwa dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji, w okresie 2 lat od przekazania Administratorowi Państwa danych osobowych. Przysługują Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo żądania dostępu do dotyczących Pani/Pana danych osobowych i ich sprostowania, jeżeli są one nieprawidłowe, a także uzupełnienia danych osobowych niekompletnych przy uwzględnieniu celów ich przetwarzania; prawo żądania usunięcia dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jeżeli zachodzi jedna z następujących okoliczności: dane osobowe nie są już niezbędne do celów, w których zostały zebrane lub w inny sposób przetwarzane, cofnęła/ął Pani/ Pan zgodę, na której opiera się przetwarzanie, i nie ma innej podstawy prawnej przetwarzania, dane osobowe były przetwarzane niezgodnie z prawem, prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania w przypadkach przewidzianych prawem. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany Ta informacja realizuje obowiązek prawny ciążący na Administratorze i nie wymaga żadnego działania z Pani/ Pana strony.