Za sukcesem VFM stoją ludzie

VFM tworzą ludzie pełni pasji i doświadczenia – każdy z nas jest profesjonalistą w swojej dziedzinie.

Kompetencje zdobywane na rynku nieruchomości, budownictwa i finansów pozwalają nam kompleksowo dbać o wysoką jakość oferowanych usług i produktów.

Połączenie osobowości, talentów i wiedzy wszystkich pracowników przekłada się na dynamiczny rozwój firmy oraz niepowtarzalną atmosferę zarówno w Zespole, jak i w relacjach z Klientami czy Kontrahentami.

Głodni wiedzy na temat trendów, bierzemy udział w wydarzeniach branżowych, szkoleniach zewnętrznych i obserwujemy sytuację rynku nieruchomości w Polsce. Czerpiemy także inspiracje z zagranicy. Wyciągamy cenne wnioski i sukcesywnie staramy się wdrażać nowe rozwiązania wewnątrz naszej firmy.

Wierzymy w ideę, że na sukces firmy pracuje cały Zespół.

Zarząd VFM

Jeden z trzech założycieli VFM. Finansista i innowator wdrażający w VFM nowoczesne rozwiązania technologiczne. Umiejętność analitycznego myślenia wykorzystuje do kreowania strategii i podejmowania wysokopoziomowych decyzji jednocześnie dbając o każdy detal w codziennych wyzwaniach. Skupia się na  skalowaniu działalności VFM stosując przy tym lean management i optymalizację wewnętrznych procesów. Zarządza finansami VFM. Niestrudzenie dąży do wyznaczonego celu. Wymagający jakości i profesjonalizmu w każdym zadaniu, przede wszystkim od siebie.

Maciej Mądry

Członek Zarządu ds. Finansów | CFO

Doświadczony na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych manager, pomysłodawca powstania spółki VFM. Zarządza projektami od strony strategicznej oraz zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż, land development i marketing. Kompetencje lidera z powodzeniem wykorzystuje koordynując nasze inwestycje.

Michał Zaczkowski

Członek Zarządu ds. Inwestycji | CIO

Wykwalifikowany inżynier budownictwa z dużym doświadczeniem w zakresie projektów deweloperskich i nieograniczonymi uprawnieniami budowlanymi w specjalnościach konstrukcyjno–budowlanej oraz drogowej. Stoi na straży aspektów technicznych wszystkich realizacji VFM i zarządza zespołem odpowiedzialnym za powstawanie naszych projektów. Żaden z etapów budowy nie ma przed nim tajemnic. 

Konrad Ziółkowski

Członek Zarządu ds. Technicznych | CTO