Za sukcesem VFM stoją ludzie

VFM tworzą ludzie pełni pasji i doświadczenia – każdy z nas jest profesjonalistą w swojej dziedzinie.

Kompetencje zdobywane na rynku nieruchomości, budownictwa i finansów pozwalają nam kompleksowo dbać o wysoką jakość oferowanych usług i produktów.

Połączenie osobowości, talentów i wiedzy wszystkich pracowników przekłada się na dynamiczny rozwój firmy oraz niepowtarzalną atmosferę zarówno w Zespole, jak i w relacjach z Klientami czy Kontrahentami.

Głodni wiedzy na temat trendów, bierzemy udział w wydarzeniach branżowych, szkoleniach zewnętrznych i obserwujemy sytuację rynku nieruchomości w Polsce. Czerpiemy także inspiracje z zagranicy. Wyciągamy cenne wnioski i sukcesywnie staramy się wdrażać nowe rozwiązania wewnątrz naszej firmy.

Wierzymy w ideę, że na sukces firmy pracuje cały Zespół.

Zarząd VFM

Jeden z trzech założycieli VFM. Finansista i innowator wdrażający w VFM nowoczesne rozwiązania technologiczne. Umiejętność analitycznego myślenia wykorzystuje do kreowania strategii i podejmowania wysokopoziomowych decyzji jednocześnie dbając o każdy detal w codziennych wyzwaniach. Skupia się na  skalowaniu działalności VFM stosując przy tym lean management i optymalizację wewnętrznych procesów. Zarządza finansami VFM. Niestrudzenie dąży do wyznaczonego celu. Wymagający jakości i profesjonalizmu w każdym zadaniu, przede wszystkim od siebie.

Maciej Mądry

Członek Zarządu ds. Finansów | CFO

Doświadczony na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych manager, pomysłodawca powstania spółki VFM. Zarządza projektami od strony strategicznej oraz zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż, land development i marketing. Kompetencje lidera z powodzeniem wykorzystuje koordynując nasze inwestycje.

Michał Zaczkowski

Członek Zarządu ds. Inwestycji | CIO

Wykwalifikowany inżynier budownictwa z dużym doświadczeniem w zakresie projektów deweloperskich i nieograniczonymi uprawnieniami budowlanymi w specjalnościach konstrukcyjno–budowlanej oraz drogowej. Stoi na straży aspektów technicznych wszystkich realizacji VFM i zarządza zespołem odpowiedzialnym za powstawanie naszych projektów. Żaden z etapów budowy nie ma przed nim tajemnic. 

Konrad Ziółkowski

Członek Zarządu ds. Technicznych | CTO

Nasz zespół

Zuza stoi na czele działu sprzedaży VFM. Wraz ze swoim zespołem prowadzi aktywne działania sprzedażowe Inwestycji i nadzoruje, aby proces obsługi nabywców był na jak najwyższym poziomie. Obok wspierania działu sprzedaży, odpowiada także za koordynację pracy działu Zarządzania najmem. Co wyróżnia Zuzę? To, że w VFM jest niemalże od samego początku, dzięki czemu zna wszystkie procesy od podszewki.

Zuzanna Marciniak

Menedżer ds. Sprzedaży

Kasia w VFM jest osobą odpowiedzialną za sprzedaż Inwestycji. Przeprowadza Klientów przez cały proces sprzedaży, począwszy od decyzji o zakupie mieszkania, aż do momentu przekazania kluczy. Ważne jest dla niej budowanie dobrych i długotrwałych relacji z Klientami oraz współpracownikami. Kasia to oaza spokoju, jeśli zajdzie potrzeba – rozwiąże każdy problem.

Katarzyna Pawelczyk

Specjalista ds. Sprzedaży

Dorota jest częścią działu Sprzedaży VFM. Doradza Klientom w zakupie wymarzonego mieszkania oraz pozostaje w stałym kontakcie aż do podpisania umów końcowych. Do powierzonych zadań podchodzi z optymizmem, a w codziennej pracy ważny jest dla niej uśmiech i zadowolenie Klientów.

Dorota Dudek

Specjalista ds. Sprzedaży

Michał w VFM zajmuje się pozyskiwaniem nowych gruntów dla firmy i koordynacją realizowanych projektów. Jego codzienne zadania to m.in. analiza potencjału nieruchomości, opracowanie wstępnych założeń finansowych, przygotowywanie budżetów, czy negocjacje warunków nabycia nowych gruntów. Gdzie powstaną kolejne inwestycje VFM? Zapewniamy, że Michał ma na celowniku kilka ciekawych lokalizacji!

Michał Wrzosek

Dyrektor ds. Inwestycji i Akwizycji

Martyna jest niezastąpionym wsparciem w dziale Land Development. Do jej obowiązków należą wszelkie zadania związane z przygotowaniem inwestycji do momentu rozpoczęcia budowy, tj. tworzenie harmonogramów i budżetów inwestycji, przygotowywanie dokumentacji do uzyskania decyzji WZ, analiza prawna gruntów. Zajmuje się również analizą potencjału nieruchomości oraz współpracą z pośrednikami nieruchomości.

Martyna Zasina

Młodszy Menedżer ds. Inwestycji i Akwizycji

Ania opiekuje się zarządzanymi przez VFM nieruchomościami w Łodzi i dba zarówno o wynajmowane lokale, jak również o ich Najemców, towarzysząc im podczas całego okresu trwania umowy. Dla Ani nie ma rzeczy niemożliwych.

Anna Czajka

Zarządca Nieruchomości

Dominika wspiera procedurę wynajmu mieszkań w Inwestycjach VFM i każdego dnia dba o dobre relacje z naszymi Inwestorami. W codziennej pracy odpowiada także za rozliczenia i faktury dla Najemców. Jej pozytywna energia i uśmiech rozchmurzy nawet poniedziałkowy poranek!

Dominika Pośnik

Specjalistka ds. Najmu

Marta jest odpowiedzialna za formalności związane z najmem lokali w łódzkich inwestycjach VFM. W codziennej pracy zajmuje się ofertowaniem lokali do wynajęcia, wspiera proces rozwiązywania usterek zgłaszanych przez najemców mieszkań. Do swoich zadań zawsze podchodzi z pozytywnym nastawieniem. Nieocenione wsparcie Ani w codziennych obowiązkach.

Marta Skórka

Młodsza Specjalistka ds. Najmu

Marcelina odpowiedzialna jest za utrzymywanie kontaktu z inwestorami oraz za kontakt z bankami i instytucjami finansowymi. Zajmuje się procesami finansowania, w tym m.in. przygotowuje dokumentację, dba o zachowanie terminowości umów, realizuje spłaty należności i odsetek. Zajmuje się tworzeniem, opisywaniem procesów i procedur. Do jej zadań należy też dbanie o zachowanie prawidłowego przebiegu nad procedurami korporacyjnymi w spółkach VFM. Dodatkowo nadzoruje rozliczenia z pracownikami firmy i umowy.

Marcelina Godzisz

Menedżer ds. Finansów

Kasia stoi na straży procesu windykacji w VFM oraz monitoruje finanse międzyspółkowe. Do jej obowiązków należy m.in. przygotowywanie zestawień finansowych oraz wspieranie działów Finansowego oraz Księgowości w bieżących zadaniach.

Katarzyna Bondyra-Lipska

Menedżer ds. Finansów

Agnieszka czuwa nad kompleksową obsługą wszystkich obszarów księgowych w grupie VFM. Do jej obowiązków należy m.in.: koordynowanie prac działu Księgowości, kalkulacja oraz sporządzanie deklaracji podatkowych, przygotowywanie raportów oraz sprawozdań na potrzeby Zarządu, KRS i US. Dzięki swojej pracowitości oraz sumienności w codziennym wykonywaniu obowiązków zapewnia grupie VFM terminowe wywiązywanie się z nakładanych przez państwo obowiązków sprawozdawczych.

Agnieszka Czułek

Główna Księgowa

Magda zajmuje się obsługą księgową spółek w grupie VFM. Skrupulatnie przygotowuje dane do deklaracji podatkowych i wspiera w pracy główną księgową.

Magdalena Siewierska

Księgowa

Kasia to nieocenione wsparcie działu Księgowości w wykonywaniu bieżących zadań. Na co dzień zajmuje się bieżącą weryfikacją faktur, wprowadzaniem dokumentów do systemu księgowego, uzupełnianiem arkuszy danych oraz wykonuje inne zlecone zadania.

Katarzyna Markowska

Młodsza Księgowa

Ola aktywnie wspiera dział Finansów oraz Księgowości w bieżących zadaniach. Do jej obowiązków należy uzupełnianie rejestrów, archiwizacja dokumentów, a także weryfikacja obiegu faktur i innych dokumentów finansowych. Na co dzień łączy studia ekonomiczne z pracą w naszej firmie.

Aleksandra Jagodzińska

Asystentka

Magda w VFM zajmuje się koordynowaniem działań marketingowych, CSR-owych oraz employer brandingowych. Dba o pozytywną atmosferę w zespole i we wszystko co robi angażuje się w 100%! Do zadań Magdy należy m.in. opracowywanie koncepcji i nadzór nad powstawaniem stron www, zarządzanie kanałami social media, przygotowywanie kampanii reklamowych, wdrażanie benefitów pracowniczych, organizacja firmowych eventów oraz inicjowanie nowych rozwiązań, które pozwolą VFM jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła w branży nieruchomości.

Magdalena Ofiarowska

Starszy Specjalista ds. Marketingu

Marcelina wspiera marketing VFM, tworząc komunikację w social media, content i moderując dyskusję. Odpowiada za aktualizację i budowę stron internetowych inwestycji. Dba o spójność graficzną i pozytywny wizerunek firmy. Jest czujnym reasercherem i prawą ręką Magdy. Do nowych wyzwań podchodzi z otwartym umysłem i dużym zaangażowaniem.

Marcelina Matuszewska

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Radek w VFM zajmuje się realizacją projektów pod kątem harmonogramowania, negocjowania, budżetowania i formalności administracyjnych. W pracy wyróżnia Radka duża dokładność – trzyma rękę na pulsie aby inwestycje VFM były realizowane zgodnie z założeniami. Gdy na swojej drodze spotyka problemy, szybko stara się im zaradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie.

Radosław Witkowski

Dyrektor ds. Technicznych

Jarek w VFM jest kierownikiem budowy, organizuje i nadzoruje wykonanie robót budowlanych zgodnie z pozwoleniem na budowę, projektem budowlanym oraz obowiązującymi przepisami prawa i wiedzą techniczną. Do jego codziennych zadań należy koordynowanie prac wszystkich firm podwykonawczych, sprawdzenie jakości wykonanych prac oraz kontrola harmonogramu wykonywanych robót budowlanych.

Jarosław Brola

Kierownik Budowy

Marcin wspiera kierownika budowy, zajmuję się wykonywaniem obmiarów powykonawczych, rozliczaniem i nadzorowaniem prac, zamówieniami materiałowymi oraz koordynacją mniejszych robót.

Marcin Cackowski

Inżynier Budowy

Agnieszka zajmuje się m. in. wykonywaniem inwentaryzacji powykonawczych, przekazywaniem gotowych już lokali, jako Architekt Wnętrz przygotowuje projekty związane ze zmianami lokatorskimi oraz nadzoruje prace wykończeniowe. Wspiera w pracy kierownika budowy.

Agnieszka Korniluk

Inżynier Budowy

Mateusz zajmuje się przede wszystkim pilnowaniem prac wykonywanych na budowie oraz sprawdzaniem ich jakości. Wspiera w pracy kierownika budowy.

Mateusz Bocian

Inżynier Budowy

Adam pełni nadzór nad pracą wykonywaną przez firmy podwykonawcze. Dba o jakość oraz kontroluje ilość wykonywanych prac. Zajmuje się również m. in. organizacją placu budowy. Ściśle współpracuje i pomaga pozostałej kadrze inżynierskiej.

Adam Pochwała

Inżynier Budowy

Sebastian dokłada wszelkich starań, aby poszczególne prace związane z realizacją inwestycji VFM były wykonywane w odpowiednio wysokim standardzie. Zajmuje się odbiorem techniczno-jakościowym, planowaniem i koordynacją prac. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i stawia na pracę zespołową.

Sebastian Dębski

Inżynier Budowy

Beata w VFM stoi na straży kompleksowej obsługi biura, dba o prawidłowy obieg dokumentów, przepływ informacji oraz o nienaganny wizerunek firmy. Do jej obowiązków należy m. in. prowadzenie rejestru umów wszystkich spółek, ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu. Pomocna dłoń, która wspiera wszystkich pracowników w bieżących zadaniach i dba o gości. Jej poczucie humoru i pozytywne nastawienie z pewnością udzieli się każdemu, kto odwiedzi siedzibę naszej firmy!

Beata Stryjewska

Asystentka Biura

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz, ile korzyści płynie z pracy w VFM! Zajrzyj do zakładki Kariera.