Kim jesteśmy?

VFM Real Estate
VFM Real Estate powstało z pasji do nieruchomości.

Realizujemy projekty deweloperskie w oparciu o wieloletnie doświadczenie i chęć tworzenia wyjątkowych miejsc do życia. Dynamiczny rozwój jest wpisany w nasze DNA!

Geneza

VFM powstało z połączenia pasji do nieruchomości i chęci wyznaczania kierunku na rynku. Za założeniem firmy stoi trzech wspólników – wizjonerów, którzy postanowili połączyć swoją wiedzę i doświadczenie, tworząc firmę deweloperską na miarę przyszłości.

Misja

VFM oznacza Value For Money – dostarczamy klientom wymiernych korzyści w odpowiedniej cenie. Przekuwamy marzenia o własnym mieszkaniu w rzeczywistość, realizując inwestycje z myślą o ludziach. Najwyższe standardy stosowane u liderów rynkowych z sukcesem wprowadzamy do naszych inwestycji.

Wizja

Naszym celem jest tworzenie inwestycji z myślą o lokalnych społecznościach i potrzebach mieszkańców. Dążymy do tego, by pozytywnie wpływać na rozwój mniejszych miast i wyznaczać trendy na rynku. W tym co robimy, widzimy przyszłość. Naszą intencją jest osiągnięcie pozycji lidera w branży i kreowanie trendów na rynku deweloperskim w Polsce.

Wartości

Drogowskazem firmy są jakość, która jest kluczem do sukcesu, uczciwość, bo to na niej budujemy zaufanie, jedność, gdyż wiemy że działając jako jeden zespół będziemy silniejsi oraz zaangażowanie, gdyż wiemy, że wkładając w nasze projekty całe serca, zostanie to docenione.

Garść statystyk

Specjalizacją VFM są inwestycje deweloperskie oraz projekty mieszkaniowe ukierunkowane na wynajem. Jesteśmy polską firmą, działającą aktywnie na rynku łódzkim oraz w podwarszawskich aglomeracjach.

Inwestycje mieszkaniowe VFM wyróżniają się przemyślaną koncepcją, funkcjonalnością i najlepszymi standardami. Do naszych projektów podchodzimy indywidualnie, dopracowując koncepcję i projekt w każdym detalu. Budujemy z myślą o ludziach i ich potrzebach, wykorzystując przy tym wysokiej jakości materiały, znajomość rynku oraz dużą wiedzę w zakresie budownictwa i nieruchomości. W grupie spółek posiadamy generalnego wykonawcę – VFM Construction, co pozwala nam sprawować pełną kontrolę nad całym procesem realizacji inwestycji i jakością prowadzonych prac.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Jako firma w swoich działaniach uwzględniamy interesy społeczne, aspekty środowiskowe oraz relacje z różnymi grupami, w szczególności z pracownikami.

Tworzymy nie tylko przyjazne miejsce pracy, równie ważny jest dla nas wysoki poziom satysfakcji klientów, lokalne społeczności i udział w projektach mających na celu niesienie pomocy innym, w tym wspierających ochronę środowiska.

W firmie
W VFM promujemy aktywność fizyczną i pielęgnujemy work-life balance. Naszym pracownikom oferujemy rozwój i szkolenia oraz liczne benefity, w tym także otoczenie ich opieką medyczną. Nasze biuro zostało wyposażone w rośliny oczyszczające powietrze a miejsce pracy dostosowujemy do potrzeb każdego członka zespołu. Na budowach naszych inwestycji kluczowe jest dla nas zapewnienie pracownikom bezpieczeństwa - zapewniamy odzież ochronną i nowoczesny sprzęt spełniający wszelkie normy BHP. Zależy nam na tym, by każdy w VFM czuł się komfortowo, niezależnie od miejsca wykonywania swoich obowiązków. Szanujemy drugiego człowieka i jego wartości, dlatego w budowaniu relacji stawiamy na uczciwość i szczery dialog.
W trosce o środowisko
Aktywnie poszukujemy nowych możliwości i rozwiązań ekologicznych, które możemy wdrożyć zarówno w firmie, jak i realizując nasze inwestycje. Wspieramy inicjatywę sadzenia łąk kwietnych na terenie Sochaczewa, bo to ważny aspekt dbałości o mikroklimat i bioróżnorodność miasta. Projekty deweloperskie VFM uwzględniają m.in. energooszczędne oświetlenie LED, tereny zielone z nasadzeniami, miejsca do przechowywania rowerów. Budynki projektujemy w taki sposób, by zachować ciągłość izolacji termicznej i uniknąć straty ciepła. W kolejnych projektach przewidujemy szereg nowych rozwiązań z myślą o ekologii m.in. elektryczne stacje ładowania pojazdów, pompy ciepła, rekuperację, zbiorniki retencyjne i panele fotowoltaiczne.
Z myślą o ludziach
Angażujemy się w akcje społeczne mające na celu pomoc potrzebującym oraz wspieramy działania lokalnych inicjatyw i klubów piłkarskich. Wiemy, jak ważne jest kształtowanie lojalności dotychczasowych kontaktów oraz budowanie zaufania. Nie zapominamy także o potrzebach rodzin, seniorów i osób niepełnosprawnych. Dlatego też w naszych inwestycjach znajdują się m.in. strefy rekreacyjne, rowerownie, windy z poziomu garażu, miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnością. Wszystkie stosowane przez nas materiały mają odpowiednie atesty higieniczne i dopuszczenia, są w pełni bezpieczne dla zdrowia przyszłych mieszkańców. Potrzeby ludzi są priorytetem w naszych działaniach i drogowskazem wyznaczającym kierunek rozwoju VFM.

Nasze działania CSR