O nas

     Nasz zespół to specjaliści w swoich dziedzinach – kompetencje zdobywane na rynku nieruchomości, budownictwa i finansów pozwalają nam kompleksowo dbać o jakość oferowanych usług i produktów.

Łączymy interesy najemców i właścicieli mieszkań, których otaczamy kompleksową opieką zarówno w zakresie zakupu, wykończenia, wyposażenia, jak i dalszej obsługi wynajmu.

Naszą misją jest dynamiczny rozwój rynku najmu w Polsce – doskonale znamy oczekiwania wszystkich zainteresowanych stron i potrafimy im sprostać. Uważamy, że celem strategicznym dla Polski, w którego osiągnięciu chcemy mieć duży udział, jest doścignięcie przez polski rynek najmu standardów europejskich i wdrożenie globalnego konceptu korzystania z aktywów (najem mieszkań), zamiast ich posiadania (własność mieszkania), dzięki czemu mieszkaniec „czuje się jak u siebie” i jednocześnie zachowuje elastyczność na wypadek różnych scenariuszy życiowych.

Zespół VFM, zgodnie ze swoją misją, aktywnie inwestuje w mieszkania pod wynajem. Każdy z członków zarządu posiada własne mieszkania inwestycyjne pod wynajem dzięki czemu zna ten aspekt pod każdym względem od strony praktycznej.


Zarząd

Michał Zaczkowski

Michał Zaczkowski

Doświadczony na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych manager, zarządzający projektami i zespołem VFM. Kompetencje lidera z powodzeniem wykorzystuje koordynując nasze inwestycje.
Maciej Mądry

Maciej Mądry

Finansista i analityk biznesowy – zarządza finansami VFM, dba o wewnętrzne procesy i modelowanie opłacalności realizowanych przez nas projektów. Każda wydana i zarobiona przez firmę złotówka jest pod jego ścisłą kontrolą.
Konrad Ziółkowski

Konrad Ziółkowski

Doświadczony inżynier budownictwa - stoi na straży aspektów technicznych wszystkich realizacji VFM. Żaden z etapów budowy nie ma przed nim tajemnic.