Specjalista ds. obsługi sprzedaży

Chcesz zdobyć interesujące doświadczenie zawodowe w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie deweloperskiej? Interesuje Cię proces sprzedaży nieruchomości i chcesz stać się częścią naszego zespołu sprzedażowego?

VFM Real Estate, deweloper na rynku mieszkaniowym, zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Wymiar czasu: Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z zawieranymi umowami
  • Kontrola i koordynacja procesu pod umową deweloperskich
  • Reprezentowanie firmy na aktach notarialnych
  • Aktywne wspieranie działu sprzedaży
  • Przygotowywanie raportów z postępów w budowie
  • Prowadzenie komunikacji z klientami firmy
  • Branie czynnego  udziału  w eventach (np. targach mieszkaniowych)

Nasze oczekiwania:

  • Zaangażowanie, odpowiedzialności, dokładności oraz uczciwości
  • Szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie
  • Dobra organizacji pracy własnej, umiejętność priorytetyzacji zadań, sumienność i zaangażowanie w powierzane zadania
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word) i Dokumentów Google w stopniu co najmniej dobrym
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Mile widziane studia o profilu prawnym lub ekonomicznym
  • Zainteresowanie branżą deweloperską i procesem sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Co zyskasz pracując z nami:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przejrzysty system wynagradzania i premiowania
  • Pracę stacjonarną w bardzo dobrej lokalizacji – tuż przy Dworcu Zachodnim (nowoczesne biuro w biurowcu West Station)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę pełną wyzwań, w młodym, dynamicznym zespole
  • Wdrożenie i wsparcie ze strony zespołu
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia pod okiem kadry zarządzającej
  • Zdobycie doświadczenia i wiedzy o rynku nieruchomości
  • Pozytywną atmosferę w zespole
  • Regularne wyjścia integracyjne – działowe i firmowe
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz system kafeteryjny
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim lub wraz z potwierdzeniem swojej dyspozycyjności. E-mail: rekrutacje@vfm.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kolejnym etapem będzie spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 142B.