Młodszy Specjalista ds. Najmu

VFM Real Estate, deweloper na rynku mieszkaniowym zatrudni osobę na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Najmu, do wsparcia działań administratora mieszkań pod wynajem w naszych inwestycjach w Łodzi.

Oferujemy pracę w niepełnym wymiarze godzinowym (1/2 etatu lub do uzgodnienia) i dalsze realne perspektywy rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Miejsce pracy: Łódź
Wymiar czasu: pół etatu

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja funkcjonowania Systemu Obsługi Najmu,
  • Szykowanie dokumentacji związanej z procesem najmu (umowa najmu, protokoły odbioru itp.) w oparciu o generowanie dokumentów z systemu,
  • Tworzenie ogłoszeń wynajmu mieszkań i prezentacja mieszkań potencjalnym najemcom,
  • Nadzór nad przebiegiem rozliczeń najemców,
  • Koordynacja procesu zgłaszania usterek i szkód powstałych w wynajmowanych mieszkaniach,
  • Kontakt z najemcami lokali,
  • Wsparcie opiekuna technicznego budynków w bieżących zadaniach dotyczących wynajmowanych mieszkań,
  • Szykowanie zestawień tabelarycznych i podsumowań celem podjęcia decyzji przez administratora lub Zarząd firmy,
  • Skanowanie i drukowanie dokumentów oraz ich archiwizacja.

Nasze oczekiwania:

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność oraz uczciwość,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word) w stopniu co najmniej podstawowym, znajomość pakietu Dokumentów Google będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy,
  • Mile widziany status studenta.

Co zyskasz pracując z nami:

  • Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia,
  • Pracę pełną wyzwań, w młodym, dynamicznym zespole w biurze w Łodzi (Śródmieście),
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia pod okiem kadry zarządzającej,
  • Możliwość dalszego zaangażowania się w pracę firmy i rozwijaniem się w jednym z obszarów działalności firmy,
  • Wdrożenie i wsparcie ze strony zespołu,
  • Wyjścia integracyjne – działowe i firmowe,
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz system kafeteryjny,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim za pośrednictwem maila rekrutacje@vfm.pl lub pracuj.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Kolejnym etapem będzie spotkanie rekrutacyjne w Łodzi.

Dowiedz się więcej o naszej firmie:

www.vfm.pl

www.facebook.pl/vfmre

Do treści CV prosimy o załączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Klauzula informacyjna dla kandydata:

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest VFM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą pod adresem: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000620513 (dalej: Administrator). Ponadto, informujemy, że:

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy w zw. z art. 88 RODO i wyrażonej przez Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), w celu:

  • przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Najmu
  • przyszłych rekrutacji (w przypadku wyrażenia przez Państwa stosownej zgody).

Państwa dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji, w okresie 2 lat od przekazania Administratorowi Państwa danych osobowych.

Przysługują Pani/Panu następujące uprawnienia:

  • prawo żądania dostępu do dotyczących Pani/Pana danych osobowych i ich sprostowania, jeżeli są one nieprawidłowe, a także uzupełnienia danych osobowych niekompletnych przy uwzględnieniu celów ich przetwarzania;
  • prawo żądania usunięcia dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jeżeli zachodzi jedna z następujących okoliczności: dane osobowe nie są już niezbędne do celów, w których zostały zebrane lub w inny sposób przetwarzane, cofnęła/ął Pani/ Pan zgodę, na której opiera się przetwarzanie, i nie ma innej podstawy prawnej przetwarzania, dane osobowe były przetwarzane niezgodnie z prawem,
  • prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania w przypadkach przewidzianych prawem.

Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany

Ta informacja realizuje obowiązek prawny ciążący na Administratorze i nie wymaga żadnego działania z Pani/ Pana strony.