Geodeta

Do pracy w VFM Construction – generalnym wykonawcy projektów deweloperskich VFM Real Estate poszukujemy osoby na stanowisko Geodeta.

Miejsce pracy: Błonie/Sochaczew
Wymiar czasu: Pełny etat/Pół etatu

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie map do celów projektowych;
  • Wykonywanie inwentaryzacji powykonawczych;
  • Tyczenie na budowach – osie, sieci, domiary, punkty wysokościowe;
  • Dokonywanie podziałów nieruchomości;
  • Inne zadania geodety zlecone przez kierowników budów.

Nasze oczekiwania:

  • minimum rok doświadczenia zawodowego na takim samym lub podobnym stanowisku;
  • wykształcenie kierunkowe na kierunku geodezja;
  • posiadanie uprawnień geodezyjnych do w/w czynności będzie dodatkowym atutem;
  • obsługa narzędzi pomiarowych – teodolit GPS, niwelator;
  • znajomość procedur w urzędach;
  • dobra znajomość pakietu MS Office, Dokumentów Google, Gmail;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • mobilność i gotowość do pracy w Błoniu/Sochaczewie;
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, uczciwość i komunikatywność;
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy i chęć do nauki;
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie;
  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie w powierzane zadania.

Co zyskasz pracując z nami:

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie deweloperskiej – (kontrakt B2B lub umowa o pracę);
  • przejrzysty system wynagradzania i premiowania;
  • pracę stacjonarną na pełny etat w Sochaczewie/Błoniu;
  • duże możliwości rozwoju swoich kompetencji, udział w szkoleniach organizowanych przez Polski Związek Firm Deweloperskich;
  • wsparcie we wdrożeniu i zdobywaniu doświadczenia;
  • realny wpływ na strategiczny rozwój firmy;
  • ciekawą pracę pełną wyzwań;
  • pozytywną atmosferę w zespole oraz przyjazne środowisko pracy;
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz system kafeteryjny (po okresie próbnym);
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, oprogramowanie, sprzęt, odzież ochronną;
  • pełną emocji, sportową rywalizację z innymi pracownikami VFM;
  • wyjścia integracyjne – działowe i firmowe.

Aplikację zawierającą klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych (RODO) w celach przeprowadzenia rekrutacji prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacje@vfm.pl

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie i zaprosimy na spotkanie.

Więcej informacji o pracy w naszej firmie: www.vfm.pl/kariera